Uitslag Braboshow Antwerpen
-
- Berichten: 128
- Lid geworden op: 19-05-2010 17:14
Uitslag Braboshow Antwerpen
Reu Babyklas
- James ????: VB
Reu Puppyklas
- Junaid of Reckham's Castle: VB 1ste pl.
- Juan Aiko P'tits Loups D'Amour: VB 2de pl.
Reu Jeugdklas
- Jumping Jim of Reckham's Castle: uitmuntend 1ste pl. (= Jethro - was ook beste jeugd en mocht naar de erering, maar dat hebben we niet gedaan wegens tijdsgebrek).
- Only Onchu van de Banjou Burght: zeer goed 2de pl.
Reu Intermediaire klas
- I am Special of Reckham's Castle: uitmuntend 1ste pl.
Reu Openklas
- Onyx Mexx Fan Cosmo's Nofklik Stee: uitmuntend 1ste pl.
- Aika Amigo & Amiga: uitmuntend 2de pl.
Teef Puppyklas
- Jumana of Reckham's Castle: VB 1 1ste pl.
- Jenjys P'tits Loups D'Amour: VB 2de pl.
Teef Jeugdklas
- Jezzybelle of Legacy Legend: zeer goed 1ste pl.
Jolie of the Beautiful White Angel: kan niet gekeurd worden
Teef Intermidiaire klas
- Ix-Dream P'tits Loups D'Amour: uitmuntend 1 ste pl.
Teef Openklas
- I love Aika Des P'tits Loups D'Amour: uitmuntend 1ste pl.
- Great Snow P'tits Loups D'Amour: uitmuntend 2de pl.
- G'Romy de Vi Pasay: zeer goed 3de pl.
Teef Kampioenklas
- Guanche of Luna Legacy: uitmuntend 1ste pl. (was denk ik ook BOB).
Keurmeester: Mevr. R. Wagner (LU)
Tot zover de uitslag.
- James ????: VB
Reu Puppyklas
- Junaid of Reckham's Castle: VB 1ste pl.
- Juan Aiko P'tits Loups D'Amour: VB 2de pl.
Reu Jeugdklas
- Jumping Jim of Reckham's Castle: uitmuntend 1ste pl. (= Jethro - was ook beste jeugd en mocht naar de erering, maar dat hebben we niet gedaan wegens tijdsgebrek).
- Only Onchu van de Banjou Burght: zeer goed 2de pl.
Reu Intermediaire klas
- I am Special of Reckham's Castle: uitmuntend 1ste pl.
Reu Openklas
- Onyx Mexx Fan Cosmo's Nofklik Stee: uitmuntend 1ste pl.
- Aika Amigo & Amiga: uitmuntend 2de pl.
Teef Puppyklas
- Jumana of Reckham's Castle: VB 1 1ste pl.
- Jenjys P'tits Loups D'Amour: VB 2de pl.
Teef Jeugdklas
- Jezzybelle of Legacy Legend: zeer goed 1ste pl.
Jolie of the Beautiful White Angel: kan niet gekeurd worden
Teef Intermidiaire klas
- Ix-Dream P'tits Loups D'Amour: uitmuntend 1 ste pl.
Teef Openklas
- I love Aika Des P'tits Loups D'Amour: uitmuntend 1ste pl.
- Great Snow P'tits Loups D'Amour: uitmuntend 2de pl.
- G'Romy de Vi Pasay: zeer goed 3de pl.
Teef Kampioenklas
- Guanche of Luna Legacy: uitmuntend 1ste pl. (was denk ik ook BOB).
Keurmeester: Mevr. R. Wagner (LU)
Tot zover de uitslag.
-
- Berichten: 262
- Lid geworden op: 14-12-2008 10:47
-
- Site Admin
- Berichten: 374
- Lid geworden op: 08-11-2010 22:41
-
- Berichten: 128
- Lid geworden op: 19-05-2010 17:14